1 2 aim
Level İstanbul

Geniş servis yelpazemiz ile sizlere doğru anda doğru reklam mecrasını sunuyor, planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Profesyonel ve yurt dışı tecrübesi olan ekibimizle şirketinizin pazarlama departmanı görevini üstleniyor, globalleşen dünyada hedef kitlenize daha kolay ve verimli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Mobil Yazılım

MOBİL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Bir mobil uygulama yapmak, sunduğunuz hizmetleri müşteriye daha ulaşılabilir kılarak, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama yapmak” ilk önce kurgu, analiz ve amaç belilenmesi ile planlanır ve kullanıma uygun detaylandırma yapılıp yazılma geçilir.

Level İstanbul olarak, projelere bireysel yaklaşarak kurguluyoruz. İster satış ister tanıtım isterse de kurumsal kullanım için olsun hiç fark etmez. Uzman yazılımcılarımız dilediğiniz mobil uygulamayı sizler için hazırlayabilir.

IOS –  Android var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Level İstanbul, gerekli kayıt işlemlerini sizler için gerçekleştirir, uygulamanızı yayına hazır eder.


Kiralık villa